Naším poslaním  je v prvom rade zlepšiť zdravotný stav a zbaviť telo bolestí, uvoľniť kĺby aj napäté svaly. Regenerácia a relaxácia tela aj mysle. Ale zároveň aj príjemný zážitok, vzrušenie a naplnenie pozitívnou energiou. 


- Najčastejšie objednávané masáže -

KNT- NAPRÁVANIE CHRBTICE  39,90 € (25-30 min)

Vyšetrenie a naprávanie so zameraním na konkrétnu a problémovú časť tela. (môžu to byť bolesti pod lopatkou, seknutie v krížovej oblasti, bolesti krčnej chrbtice a hlavy, nepohyblivé ramená, tŕpnutie končatín alebo iné )Použité sú kombinácie masážnych a naprávacích techník zostavené pre každého zákazníka osobitne.

KOMBINOVANÁ MASÁŽ  50 € (45 min)

KNT naprávanie + Relax masáž

Najprv prebehne naprávanie, chrbtica, krk, ramena, alebo čo bude potreba, potom prejdem do relaxačnej masáže pre dokonalé uvoľnenie svalov. Najlepšie veci aké sa dajú v masáži skombinovať.

ZAUJÍMAVOSTI

VAŠE ODPORÚČANIA

CENNÍK

FOTOGALÉRIA

Kurz Seba-Naprávania

KONTAKT

Oddýchne si vaše telo aj myseľ. Naše masáže vám poskytnú nezabudnuteľný zážitok.#Masáž #Naprávanie #Chiropraktik #Relax #sebanapravanie #fyzioterapia #chrbtica #lymfodrenaz #dornova metoda #zmrznuterameno #skolioza #klby #svaly #akupunktura #smsystem #najlepsi #sauna #bratislava #ruzinov #petrzalka #masaz bratislava #rehabilitacia