RUŽINOV-TOMÁŠIKOVA 33

01.08.2021

Marek - Richard - Oľga


*** VIP TERMÍN  80€

- Mimo otváracích hodín -
- Akútne stavy aj preventívne -
- Naprávanie, masáž a laser v prednostom čase -


* BEŽNÝ TERMÍN  55-65€

V cene je zahrnutá pohybová diagnostika, uvoľnenie svalov, profesionálne naprávanie a uvoľnenie kĺbov a chrbtice. Podľa potreby vieme spraviť laserovú terapiu, použiť banky, alebo  akupunktúrnu ihlu.


DIAGNOSTIKA + DÔKLADÉ NAPRÁVANIE CELÉHO TELA
Čo je to naprávanie ?

Vo svojej masáži kombinujem rôzne techniky ako je chiropraxia, myofasciálna masáž, rolfing, Dornova metóda, akupunktúrna ihla, fyzioterapia, banky, lymfodrenáž a ďalšie. Cieľom je uvoľniť kĺby, svaly, šľachy, fascie, zlepšiť tak pohyblivosť a odstrániť bolesti. 
Viem pomôcť s bolesťou pod lopatkou, seknutie v krížovej oblasti, bolesti krčnej chrbtice a hlavy, nepohyblivé ramená, tŕpnutie končatín a ďalšie.

Na čo je dobrá laserová terapia?

Táto špičková moderná technológia stimuluje rýchlu regeneráciu buniek najmä pri zápaloch, po úrazoch, pri akútnych aj dlhotrvajúcich bolestiach, po operáciách, problémoch s platničkami dokonca aj pri artróze kĺbov.

Takúto terapiu nájdete len v profesionálnych zdravotných klinikách a teraz aj u nás vo FLEXIBILITY.SK 

Ako Vám pomôže Akupunktúrna ihla ?

Cieľom terapie "Dry needling", pri ktorej používam akupunktúrnu ihličku, je uvoľniť citlivé body vo svale, uvoľniť bolestivé a hlboké spazmy a dokonca aj odstrániť chronické bolesti.

Ihlička dokáže preniknúť hlboko do svalu a priamo stimuluje prirodzené liečenie nášho tela.


PREVENTÍVNE NAPRÁVANIE + MASÁŽ
Kombinovaná masáž

Uvoľnenie kĺbov a chrbtice, často odporúčam absolvovať nie len pri akútnych bolestiach, ale hlavne preventívne ako hĺbkovú terapiu. Určite nie je správne čakať na to, kým sa bolesti opäť vrátia. 
Tiež po naprávaní uvoľníme svaly olejovou masážou.